Table lamp Nanterre, H35cm, D25cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124123
Bulbs are not included.
€49.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Ceramic |
| Material: | Plastic |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 2.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Haimo K575, beige, steel/polyester, H79x64x62cm, seat height 51cm
79 cm 62 cm 64 cm
€115.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский