Table lamp Naula, H58xD34cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000857732
Bulbs are not included.
€45.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 58 cm |
| Width: | 34 cm |
| Weight: | 2.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Darlington, taupe, velvet, H106x70x64cm, seat height 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€149.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский