Table lamp Nadime SL, H55x42x30cm, E27, 60W(MAX)
ID: 2000001090756
Bulbs are not included.
€49.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Silver |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 42 cm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Darlington, taupe, velvet, H106x70x64cm, seat height 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€149.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский