Table lamp Orangutan, H46x18x16cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001207819
Bulbs are not included.
€49.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyresin |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 16 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский