Table lamp Three monkeys, H29.5x16x27.5cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001127377
Bulbs are not included.
€49.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 29.5 cm |
| Width: | 16 cm |
| Length: | 27.5 cm |
| Weight: | 2.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
30 cm 25 cm 25 cm
€41.30
€59.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский