Decorative tray Fabro M, 34x34x4cm
ID: 2000001171851
€18.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Black |
| Height: | 4 cm |
| Width: | 34 cm |
| Length: | 34 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Coffee table set with storage space Hante, natural/black, H50x D67cm, H40x D36cm
50 cm 67 cm 67 cm
€149.90
NEW
DISCOUNTS
English
Русский