Wall deco Izzie, D80x1.5cm
ID: 3560232961588
€85.00
Product details
Product details
| Material: | Polystyrene |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | MDF |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 1.5 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский