Wall lamp Bella cognac, D11xH33cm, E27x1, 20W(MAX)
ID: 2000001110980
Bulbs are not included.
€39.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 33 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 11 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, beige/blue/chrome color, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€124.00
€155.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский