Coat hanger METTY, black, metal/MDF, H180x44x42cm
ID: 3560234468436
€39.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Black |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 42 cm |
| Length: | 44 cm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Table lamp Mogo, black, H40x12x19cm, LED 5W, 3000K, 275lm, with phone charging function
40 cm 19 cm 12 cm
€34.95
NEW
DISCOUNTS
English
Русский