Hanger Haci with 5 hooks, wood, H17x2x67.5cm
ID: 3560237553870
€36.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Natural |
| Height: | 17 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 67.5 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский