Galda lampa Cat, H26x16.5x14cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001127360
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 39,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Augstums: | 26 cm |
| Platums: | 14 cm |
| Garums: | 16.5 cm |
| Svars: | 1.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda