Rotaslietu kaste Callao, 32x21x14cm
ID: 2000001145500
Atlaide 30 %
€ 31,43
€ 44,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Eko āda |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 14 cm |
| Platums: | 21 cm |
| Garums: | 32 cm |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda