Grīdas lampa Sarli ar LED lasāmgaismu, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€ 99,00
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 175.5 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |