Grīdas lampa Sarli ar LED lasāmgaismu, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€ 99,00
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 173 cm |
| Platums: | 65 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 4.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |