Grīdas lampa Sanda, H160xD30cm, E27 1x60W(MAX)
ID: 2000001001813
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 135,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Sanda stāvlampa ir stilīgs un funkcionāls apgaismojums jūsu interjeram. Novietojiet šo stāvlampu blakus krēslam vai dīvānam, lai radītu mājīgu atmosfēru un piešķirtu telpai maigu apgaismojumu.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Augstums: | 160 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Plaukts uz riteņiem Narrow wheels troley, 3 līmeņu, bambusa, H74.5x36x15cm
74.5 cm 36 cm 15 cm
€ 27,92
€ 34,90
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda