Griestu lampa Radom amber, H40-133x52x48cm, G9x12 5W(MAX)
ID: 2000001059333
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 139,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 133 cm |
| Platums: | 48 cm |
| Garums: | 52 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Dekoratīva LED spuldze, dzintara tonis, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 11,94
€ 19,90
- -40 %
Pusdienu krēsls Troja, pelēks, samta, H88x58x46cm, sēdvirsmas augstums 47cm
88 cm 46 cm 58 cm
€ 69,30
€ 99,00
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda