Sienas pulkstenis Roman Vintage, tumši brūnā krāsā, D58cm
ID: 2000000999456
Mehānisms - tikšķošs
Atlaide 50 %
€ 32,50
€ 65,00
Preces informācija
Mehānisms - tikšķošs
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 58 cm |
| Garums: | 58 cm |
| Svars: | 3.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO NEXTIME |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda