Sienas spogulis Inverigo, 79x169cm
ID: 2000000999043
€ 109,00
Preces informācija
Preces informācija
Brīnišķīgs spogulis skandināviskā minimālisma piekritējiem. Spoguļa rāmis ir baltā krāsā ar vieglu šūnu veida tekstūru. Šādu spoguli ir viegli pieskaņot teju jebkurai telpai, sākot ar garderobi vai vannas istabu, beidzot ar priekšnamu vai ofisa uzgaidāmo telpu. Spogulis Inverigo ir pieejams arī citā izmērā.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 169 cm |
| Garums: | 79 cm |
| Svars: | 14.9 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda