Kafijas krūze ar apakštasi Laughing, 200ml, D11.5cm H5.5cm
ID: 4250255859588
€ 22,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 5.5 cm |
| Platums: | 11.5 cm |
| Garums: | 11.5 cm |
| Tilpums: | 200 ml |
| Svars: | 0.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO fiftyeight products |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Zarra, dzeltens, grozāms 360 grādos, H87x70x96cm, sēdvirsmas augstums 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€ 179,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda