Krūze Little hearts and plush Teddy, 380ml, H10cm, D8cm
ID: 4029811405961
€ 11,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Keramika |
| Augstums: | 10 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Tilpums: | 380 ml |
| Svars: | 0.45 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda