Krūze Rimini, H7.6cm, 200ml
ID: 2000001074657
€ 2,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 7.6 cm |
| Platums: | 6 cm |
| Garums: | 6 cm |
| Tilpums: | 200 ml |
| Svars: | 0.21 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda