Plaukts Caddy, 3 stāvi, balts, H82x30x18cm
ID: 3560238340868
€ 44,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 82 cm |
| Platums: | 18 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 2.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Biroja krēsls Slorino, zaļā krāsā, H78-88x58x62cm, sēdvirsmas augstums 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 149,00
Šķidro ziepju dozators ar bambusa koka pamatni Modern, balts, 270ml, H18.5cm, D7cm
18.5 cm 7 cm 7 cm
€ 8,95
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda