Peegel Balme ovaalne, kuldne värv, H78x45x4.5cm
ID: 2000001122006
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 78 cm |
| Laius: | 4.5 cm |
| Pikkus: | 45 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Kuju: | Ovaalne |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Seina peegel Convex, komplekt 3 tk., must/kuldne värv, D25.5x2.5cm
25.5 cm 25.5 cm 2.5 cm
€ 19,76
€ 28,23
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel