TV-laud Alina, tammespoon, H45x150x40cm
ID: 5713941138637
€ 587,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Kaal: | 35.3 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 39 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel