Armchair Dolni, cream color, H83x81x83cm, seat H44cm
ID: 2000001187975
€179.00
Product details
Product details
| Material: | Plywood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Cream |
| Height: | 83 cm |
| Width: | 83 cm |
| Length: | 81 cm |
| Seat height: | 44 cm |
| Armrest height: | 62.5 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Sarroka, brown/taupe, rotatable 360 degrees, H87x57x59.5cm, seat height 50cm
87 cm 59.5 cm 57 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский