Wine bottle holder Houls for 6 bottles, H51x27x19.6cm
ID: 2000001122600
Discount 40 %
€21.60
€36.00
Product details
Product details
| Material: | Leather |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 51 cm |
| Width: | 27 cm |
| Length: | 19.6 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner Olando, taupe color, H108-144x93x88-181cm, seat height 76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€599.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский