Wall clock Kairala, D50x8cm
ID: 2000001157862
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
€69.00
Product details
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner Olando, taupe color, H108-144x93x88-181cm, seat height 76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€599.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский