Wine fittings gift set, 32xD7cm
ID: 4007698205584
€25.90
Product details
Product details
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 32 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 7 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Scented soy candle in glass jar Hip hip hooray, pink, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€5.95
€11.90
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский