Wine bottle holder Helvijs for 22 bottles, H73.5x46.6x18cm
ID: 2000001123294
€55.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 73 cm |
| Width: | 46.6 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 4.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Scented soy candle in glass jar Hip hip hooray, pink, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€5.95
€11.90
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский