Tea pot Chan, ceramic, 600ml, H14.3x21x18cm
ID: 3664944210009
€19.90
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Color: | Black |
| Height: | 14.3 cm |
| Width: | 18 cm |
| Length: | 21 cm |
| Volume: | 600 ml |
| Weight: | 0.63 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Scented soy candle in glass jar Hip hip hooray, pink, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€5.95
€11.90
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский