Bath mat Thick, artic color, 50x120x2cm
ID: 3560232619656
Discount 50 %
€19.95
€39.90
Product details
Product details
| Material: | Cotton |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Turquoise |
| Height: | 2 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский