Round cotton jar DOTTY, black/brown, D10.3cm H8.7cm
ID: 3560231057220
€12.95
Product details
Product details
| Material: | Steel |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Color: | Brown |
| Height: | 8.7 cm |
| Width: | 10.3 cm |
| Length: | 10.3 cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский