Toilet brush Dotty, black/brown, H39cm, D9.8cm
ID: 3560231152192
€13.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Material: | Plastic |
| Material: | Steel |
| Color: | Black |
| Color: | Brown |
| Height: | 39 cm |
| Width: | 9.8 cm |
| Length: | 9.8 cm |
| Weight: | 0.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский