Bench Akvin, wood/lacquered pine/rope, H45x35x80cm
ID: 5713941366047
€95.00
Product details
Product details
| Material: | Lacquered pine wood |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Rope |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 4.6 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский