Bench with storage box Fabro S, black, H35x73x33cm
ID: 2000001120088
€89.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 33 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 8.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Coffee table set with storage space Hante, natural/black, H50x D67cm, H40x D36cm
50 cm 67 cm 67 cm
€149.90
NEW
DISCOUNTS
English
Русский