Bench Motley, blue color, H62x107x38cm, seat height 44cm
ID: 4025621832959
€229.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Blue |
| Height: | 62 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 107 cm |
| Seat height: | 44 cm |
| Weight: | 12 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский