Bench with storage Weave Mocca, brown, H47x121x41cm
ID: 4025621709312
€339.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Polyester |
| Material: | Steel |
| Color: | Brown |
| Height: | 47 cm |
| Width: | 41 cm |
| Length: | 121 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский