Pendant lamp Smilroure 105, transparent/gold color, 105x40cm, LED 144W, 3000K/4000K/6000K, 9072lm
ID: 2000001209783
€275.00
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Color: | Gold |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 105 cm |
| Weight: | 13 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский