Pendant lamp Yardiny, H36-95cm D80cm, E14x15 40W(MAX)
ID: 2000001001912
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€295.20
€369.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 95 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 29 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Yarandilla 10, H32-90cm, 80x35cm, E14, 10x40W(MAX)
32-90 cm 80 cm 35 cm
€319.20
€399.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский