Table clock Kallio, H32x23.5x8cm
ID: 2000001157909
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
€44.00
Product details
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 32 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 23.5 cm |
| Weight: | 1.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Imalla Coffe Gold, H55-235x120x5.5cm, GU10x5 5W(MAX)
235 cm 120 cm 5.5 cm
€104.30
€149.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский