Wall clock Padova, iron, 70x70x4cm
ID: 2000000891842
Movement Type - slides silently.
€69.90
Product details
Movement Type - slides silently.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 3.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Desk Jeremy, mango wood/mdf, veneer, 120x60x98cm, table top H80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€199.80
€333.00
- -40 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский