Wall clock Flowers, 60x60cm
ID: 4050743061291
€74.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 60 cm |
| Width: | 2.2 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO IMAGELAND |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский