Wall clock Leonardo, white/gold, D48.5x4.5cm
ID: 4025621520528
Battery type: AA.
€129.00
Product details
Battery type: AA.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | White |
| Height: | 48.5 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Length: | 48.5 cm |
| Weight: | 1.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
Customers who bought this product also bought:
Bar chair Landsem 20, sand color/taupe, H104x52x50.5cm, seat height 75cm
104 cm 52 cm 50.5 cm
€89.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский