Deco figurine Elephant with tray, black/gold color, H22.5x26x17cm
ID: 2000001207826
€23.97
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Color: | Black |
| Height: | 22.5 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 1.68 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский