Door mat Houses, 50x70cm
ID: 5024418543794
Discount 30 %
€12.57
€17.95
Product details
Product details
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Material: | Coco coir |
| Color: | Brown |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский