Bowl Happy, white, 500ml, D15cm, H10,5cm
ID: 4250255858314
€27.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 10.5 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Volume: | 500 ml |
| Weight: | 0.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO fiftyeight products |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Zarra, yellow, rotatable 360 degrees, H87x70x96cm, seat height 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€179.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский