Coffee cups 4 pcs. Aryal, 90ml, D6xH5cm
ID: 3560239147602
Discount 40 %
€11.94
€19.90
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 5 cm |
| Width: | 6 cm |
| Length: | 6 cm |
| Volume: | 90 ml |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский