Snow globe with music Princess, H14cm D10cm
ID: 3560238696187
€15.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Pink |
| Height: | 14 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский