Red wine glass Sola gold, H24xD8cm, 350ml
ID: 2000001013274
€7.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Height: | 24 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 8 cm |
| Volume: | 350 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский