Smartphone Disco light, D3x3cm
ID: 4260767640772
€11.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | White |
| Height: | 3 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 3 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский